Letní tábor pro starší děti: přihlášky

Zdravím vás milé děti, hezký den drazí rodičové, je 1. května a na všechny, kdo hodlají o velkých prázdninách zažít pořádné táborové dobrodružství, čekají přihlášky na farní stanový tábor pro starší děti. Tento rok se snad pojedeme podívat do Kamenné, kde bychom měli tábořit. Prozatím to však není úplně jisté a je možné, že budeme opět u Rohů (o […]

Zdravím vás milé děti, hezký den drazí rodičové,

tee-pee

Tento rok se snad pojedeme podívat do Kamenné, kde bychom měli tábořit. Prozatím to však není úplně jisté a je možné, že budeme opět u Rohů (o tom budete včas informováni). Tábor se uskuteční ve dnech 9. – 21. srpna 2009. Tee-pee tábořiště je provozováno již po několik let mládeží z Křižanovské farnosti. Myslíme si, že stanový tábor je opravdovým táborem a tím nejlepším je, že zavede děti na 12 dní mimo město, do přírody.

Cílem našeho tábora je utužit děti i vedoucí po fyzické i duchovní stránce. Běžnou součástí programu proto bude ranní rozcvička, mytí i ve studené vodě, získávání rozličných dovedností (tábornictví, hudba, sport, křesťanství, …), táborové ohně, kondiční cvičení a tvořivost.

Více v přihláškách :), které jsou k dispozici i v kostele na stolečku, pro otevření přihlášek musíte mít nainstalovaný adobe reader, najdete jej zde:  http://get.adobe.com/reader/

Pozor změna. Přihlášky prosím odevzdejte nejpozději do 14. června